Bariyer Sistemleri Nedir?

Bariyer sistemleri, otoparklarda güvenliği ve kontrolü sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Günümüzde hemen hemen her otoparkta bariyer sistemlerine rastlamaktayız. Güvenliğin yanı sıra araçların geçiş kontrolünü de sağlayan bariyer sistemleri, paslanmaz çelik gövdeden oluşmaları ile iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edilmektedir. 

 Üstelik bu bariyer sistemlerinin kol uzunlukları kullanacağınız alanın genişliğine göre değişiklik gösterebilir.

 Otomatik bariyer sistemleri, kol uzunluğuna göre 1-6sn arasında açılıp, kapanabilmektedir. Elektrik kesintilerinde ise yolu manuel olarak açıp, kapatabilecek manuel hareket sistemi mevcuttur.  

 Otomatik bariyerler ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol edilmeleri ile kullanımda oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 Otomatik bariyerler ile sitelerde, havaalanlarında, holdinglerde, iş merkezlerinde, plazalarda ve buna benzer her alanda yer alan otoparklarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Üstelik araç bariyerlerin zaman kontrolü özelliği ile bariyerin istediğiniz saatte açılmasını ya da istediğiniz saatte kapanmasını sağlayabilirsiniz. 

   Araç bariyerleri, plaka tanıma, hızlı geçiş (RFID), kartlı geçiş, uzaktan kumanda ve manuel buton ile çalışabilecek şekilde üretilmektedir. Ayrıca görsel uyarı olarak trafik lambası ya da flaşör entegre edilebilmektedir.  

Otomatik bariyer sistemlerimiz İzmir ve çevresinde müşterilerimize hizmet vermektedir.

 Suikast, terör saldırıları riski bulunan alanlarda ve araç giriş çıkışlarının olması istenmeyen yerlerde azami güvenlik oluşturmak amacı ile üretimini yapmış olduğumuz yerden çıkan mantar bariyer sistemleri, suikast kapanları vb. güvenlik sistemlerimizin detayları ve modellerini ihtiyaçlarınıza uygun şekilde çözüm üretebilmek için sektördeki tecrübelerimize güvenerek sizlere ulaştırıyoruz. Kullanımları 
kadar kurulumları da oldukça basit olan bariyerleri.

Bariyer sistemlerimiz İzmir ve çevresinde müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Takay Otomatik Kapı
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?