Tel Çit Fiyatları

Tel çit sistemleri günümüzde birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Sıcak daldırma yöntemi ile üretilmektedir. Tel çit , panel çit , tel örgü gibi bir çok isimde kullanılmaktadır. Sıklıkla kullanılan tel çit sistemleri kişisel alanlarımızı dekore etmek , özel mülkiyet alanlarımızı çevreleyerek kapatmak gibi bir çok yerde kullanılmaktadır. Bir nevi güvenlik içinde kullanılan bu bu tel çit sistemleri oldukça ekonomiktir.

Tel Çit Nedir ?

Tel çitler güvenlik amaçlı kullanılan bir sistemdir. Günümüzde sıklıkla ter örgü denmektedir. Hayatımızın vazgeçilmezi olan tel çitler bahçeli evler , arazi sınırları belirlemede , meyve sebze alanlarını belirlemede , hayvanlarımızın koruma alanlarını oluştururken gibi birçok yerde daha kullanılmaktadır. Tel örgü çitler kötü hava koşulları ve daha bir çok şeye karşı koruyucudur. Uzun yılarca gönül rahatlığı gibi kullanabilirsiniz. Dekoratif ve estetikliği  sayesinde her mekanda kullanılabilen bir tel örgü modelidir. Simetrik bir yapıya sahip ve doğa olaylarına karşı dayanıklıdır. Kullanımıda oldukça kolaydır .Bir çok renk seçeneği mevcut olan tel çitler genel olarak yeşil rengi kullanılmaktadır. Fakat istenilen renk ve ölçüde kişinin isteği doğrultusunda üretilmektedir.

Tel Çit Nerelerde Kullanılır ?

  • Karayolları
  • Bina etrafları 
  • Spor Salonları
  • Üniversiteler
  • Araziler
  • Dere Kenarları
  • İnşaat güvenliği

Tel Çit Fiyatları

Tel çit fiyatları belirlenirken değişkenlik göstermektedir. Kullanılacak malzemeye ve alana göre fiyat listesi çıkarılmaktadır. İstenilen ölçü ve boyutlarda üretilen tel çit fiyatları buna göre belirlenmektedir. Sizde en uygun bütçe garantisi fiyat almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. 

Yorum bırakın

Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Takay Otomatik Kapı
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?