Kayar Kapı Motoru Nedir ?

Ray sistemi sayesinde yana kayarak açılan kapı sistemlerine yana kayar kapı sistemleri denmektedir. Otomatik yana kayar sürgülü sistemlerde kapılar kayar kapı motoru ile birlikte çalışmaktadır. Kayar kapı motorları , kayar kapı sistemine yerleştirilerek kapılarınızın güvenli bir şekilde otomatik olarak hareket ettirilmesini sağlar.  Kayar kapı sistemleri günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Kayar kapı sistemleri ile son derece güvenli ve vakit yönünden ise hız kazanırsınız. Gelin hep birlikte kayar kapı motoru nedir? fiyatları nelerdir? gibi merak ettiğiniz bir çok sorunun cevabını inceleyelim.

Kayar Kapı Motoru Ne İşe Yarar?

Kayar kapı sistemleri içerisine yerleştirilen motorlar sistemin otomatik ve düzenli olarak bir aks üzerinde hareket etmesini sağlamaktadır. Kayar kapı motorlarının bir çok model ve seçeneği mevcuttur. Kullanım alanına göre kayar kapı modeli seçmek oldukça önemlidir.  Yoğun kullanım veya kullanım şekli yana kayar kapı modeli seçerken önemli hususlardan birisidir. Günlük rutininizi kolaylaştıran ve size güvenli bir ortam sağlayan yana kayar kapı motorları her mekana uygun şekilde üretilerek kolaylıkla montajını sağlamaktayız. Sizde evinizde , işyerinizde veya farklı mekanlarınızda yana kayar kapı motorlarını kullanmak istiyorsanız uygun fiyat garantisi ve ücretsiz montaj ile bize ulaşabilirsiniz.

Kayar Kapı Motor Modelleri Nelerdir ?

 Kayar kapı model ve çeşitleri oldukça fazladır. Çok fazla seçeneği bulunan kayar kapı motorları kapının özelliğine ve kullanım şekline göre modeli seçilmelidir. Kapı motorlarından bir çok seçenek mevcuttur. Uzaktan kumanda ile , plaka tanıma , telefon ile açma gibi bir çok seçeneği mevcuttur. Sizde kullanacağınız alana en uygun kayar kapı motorları hakkında bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Kayar Kapı Motoru Fiyatları

Kayar kapı motor fiyatları , değişkenlik göstermektedir. Çok fazla model seçeneği bulunan kayar kapı motorları kullanım alanına göre değişkenlik göstermektedir. Kayar kapı motor fiyatlarını belirleyen etmenler içerisinde motorun bağlanacak kapı ölçüsü , ağırlığı , modeli ve kullanım şekli gibi bir çok husus etkilidir. Sizde kayar kapı motor modelleri ve fiyat bilgisi için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yorum bırakın

Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Takay Otomatik Kapı
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?