İzmir Bariyer Sistemleri

İzmir’de Bariyer Sistemleri; montaj, bakım ve teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli ve güvenli Bariyer Sistemleri hizmetimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlam ve Kaliteli

Bariyer Sistemleri

İzmir Bariyer sistemleri, her tip istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş ve çıkışların kontrol altında olması için en hızlı ve etkili çözümdür. Araç girişi istenmeyen alanlarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer sistemleri  kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli bir konudur. 

31d201be-9a14-46d4-a609-72a840c478d9
izmir bariyer sistemleri

Son Teknoloji

Otomatik Bariyer Sistemleri

Otomatik bariyer sistemleri, günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle, özel sektör, kamu kurumları, alışveriş merkezleri, hastaneler ve okullar gibi birçok farklı yerde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra, otomatik bariyer sistemleri, park alanları, otoparklar, havaalanları ve limanlar gibi alanlarda da sıkça kullanılmaktadır.

Site Giriş Bariyer Sistemi

İzmir site giriş bariyer sistemleri, kullanım amacına göre farklı şekillerde tasarlanabilirler. Örneğin, bazı sistemler, yalnızca araçların giriş-çıkışını kontrol ederken, bazıları araçların boyutlarına göre otomatik olarak açılıp kapanabilirler. Bazı sistemler, sadece çalışanların veya özel izne sahip kişilerin girişine izin verirken, bazıları tüm personelin girişine izin verirler.

Takay Çelik Yapılar

Bariyer Uygulamalarımız

Yenilikçi

Kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşıyarak yaşam konforunuzu artırıyoruz.

Yüksek Performans

Üretimden satış sonrasına kadarki tüm süreçlerimizde her gün performansımızı artırmaya çalışıyoruz.

Zamanında Teslim

Ürünlerinizi var gücümüzle hazırlayıp söz verilen tarihte sizlere dilediğiniz şekilde sunuyoruz.

Teknolojik Çözümler

Mevcut ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek en pratik, kullanışlı ve sağlıklı teknolojik çözümler sunuyoruz.

İzmir'de Kaliteli Bir Yaşam

Şimdi bizimle iletişime geçin, uzmanlarımız size yardımcı olsun.

Fiyat performans olarak inanılmaz iş çıkardılar. Bahçemize güvenlik amaçlı otomatik bahçe kapısı yaptırdık. Kalitesinden ve işçiliğinden çok memnun kaldık. Emeği geçen ustaların ellerine sağlık!

Google

Richard Douglas

Evimizin küçük bahçesine harika bir kış bahçesi yaptılar. Öyle güzel oldu ki çayımızı sürekli kış bahçemizde içiyoruz. Montaj gerçekleştiren ekip oldukça ilgiliydi. Muhteşem tasarım için hepinize çok teşekkür ediyorum.

Google

Evelyn Watson
Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Takay Otomatik Kapı
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?